Реонски Центар – Центар 1

Во Централното градско подрачје, наспроти Универзална сала, се наоѓа Станбено-деловниот објект кој го имаме изградено на Бул. „Партизански Одреди“ бр.40

Се прашувате зошто ние инвестиравме во оваа локација?

 • – Доволно е да кажеме Партизанска, а тоа подразбира артерија на Скопје.
 • – Модерен Булевар.
 • – Комплетна инфраструктура со сите атрибути на колекторска сообраќајница.
 • – Редовна автобуска и такси линија
 • – Достапност.

Опис на станбено-деловниот објект

Станбено-деловниот објект кој го имаме изградено на Бул. „Партизански Одреди“ бр.40, е комплекс со вкупно 14 стана и 2 деловни простории

Каратеристики на градба

 • – Катноста на градбата е 3+1 (високо поткровје)
 • – Бетонот со кој е изграден овој станбено-деловен објект, е испитан од страна на „Градежен институт“
 • – Градбата е исклучиво од цигла
 • – Демит фасада
 • – 5 коморни ПВЦ прозорци
 • – Лифт
 • – Две нивоа на подземно паркирање
 • – Блиндор надворешна врата
 • – Под од паркет и керамички плочки во кујна и ходник
 • – Комплетно опремено купатило (вц школка, лавабо, туш- кабина или када, регистар за сушење на алишта, санитарија
 • – Греење: Индивидуално парно греење, во секој стан има монтирано котел и станарите саи го регулираат по потреба
 • – Ладење: Во секој стан има вградено клима уред

27 thoughts on “Реонски Центар – Центар 1”

 1. Pingback: tinderentrar.com

 2. Pingback: websites dating free

 3. After looking into a number of the blog posts
  on your blog, I really like your way of writing a blog. I saved
  as a favorite it to my bookmark website list and will be checking back in the near future.
  Please visit my web site too and tell me how you feel.

 4. I loved as much as you will receive carried out right here.

  The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish.
  nonetheless, you command get got an impatience over that
  you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more
  formerly again since exactly the same nearly very often inside case
  you shield this hike.

 5. I absolutely love your website.. Great colors & theme.

  Did you build this website yourself? Please reply back as I’m planning to create my own personal blog and want to know where you
  got this from or what the theme is named. Appreciate it!

 6. hi!,I like your writing very a lot! proportion we keep up a
  correspondence extra about your article on AOL? I require an expert
  on this space to resolve my problem. Maybe that’s you!
  Taking a look ahead to peer you.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.